Aktüel

Whatsapp Hatırlatıcı Nedir? Nasıl Çalışır?

2019’un sonlarına doğru Whatsapp ilginç ve işe yarar bir uygulama piyasaya sürdü. Any do ismi verilen bu uygulama hatırlatıcı görevi üstleniyor. Günlük işleriniz için veya hatırlamanız gereken önemli bir olay için Any do uygulaması üzerinden gerekli bilgileri giriyorsunuz. Vakti geldiğinde Any do size Whatsapp üzerinden hatırlatma mesajı yolluyor. Android ve iOs uyumlu bi uygulama birçok kişinin beğenisini kazandı. Oldukça pratik ve yoğun tempoda çalışan insanların imdadına koşan bu uygulama ile sizler de bu uygulamadan faydalanabilirsiniz. Peki Whatsapp’ın bu yeni hatırlatma işlevi gören uygulaması nasıl çalışmaktadır?

 

Whatsapp Any Do Nasıl Çalışır?

 

Uygulamanın mantığı Whatsapp üzerinden Any do uygulamasına yazacağınız komutlar ile hatırlatma işlemini gerçekleştirme üzerine kuruludur. Tamamen yazılı komutlarla çalışan bu uygulama akıllı bir hatırlatıcı işlevinde çalışıyor. Belirttiğiniz komutu ne zaman hatırlatması gerektiğini eğer siz yazmamışsanız kendisi soruyor. Aşağıda bulunan görseldeki gibi akıllı bir hatırlatıcı uygulama olan Any do pek çok kişiye günlük hayatında yardımcı olacağı kesin gözle bakılıyor.

 

Yukarıda yer alan sohbette uygulamayı kullanan kişi Any do’ya Netflix aboneliğinin iptalini hatırlatması konusunda mesaj atıyor. Akıllı uygulama bu mesajı direkt olarak ne zaman hatırlatması gerektiğini yönünde soru ile cevaplıyor. Kullanıcı da yarın sabah hatırlatması gerektiğini söylüyor. Uygulama yarın sabah hatırlatacağım diyor ve konuşma sonlanıyor. Aklınıza gelebilecek her türlü önemli işi hatırlatması için bu3 uygulamayı kullanabilirsiniz. Siz unutsanız dahi hatırlatıcı sizin için bunu zamanı geldiğinde size mesaj atarak hatırlamanızı sağlayacaktır. Teknolojinin hızla geliştiği bu yüzyılda yoğun tempoya ayak uydurabilmek için not alma ve bir şekilde hatırlama hususunda bu tarz uygulamalar oldukça önem taşımakta.
 

İlgili Link : Spotify Hesabı Silme

 

Any Do Ücretli Olarak Sunuluyor  

 

Bu kullanışlı uygulama Whatsapp tarafından ücretli olarak sunulmaktadır. Aylık 6 dolar ödeyerek sizler de bu uygulamaya sahip olabilirsiniz. Oldukça kullanışlı olmasının yanı sıra verilen ücreti de fazlasıyla hak ediyor. Kişisel sekreter görevini yalnızca 6 dolar karşılığında kiralamak oldukça güzel bir his olmalı.

 

2019’un sonlarına doğru Whatsapp ilginç ve işe yarar bir uygulama piyasaya sürdü. Any do ismi verilen bu uygulama hatırlatıcı görevi üstleniyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu