Aktüel

Selin Kidil Ve Hayatı

Seslendirme sanatçısı olarak çeşitli platformda yer alan ve aynı zamanda Youtube kanalı bulunan Selin Kidil, izleyicilerin ilgisini çeken farklı bir kişiliktir. Selin Kidil ve Hayatı adlı yazımız, biyografi niteliğini taşımaktadır. Yazı içerisinde Selin Kidil’in yaşı, boyu, kilo, memleketi, projeleri ve diğer bilgileri aktardık.

 

 

Selin Kidil Kaç Yaşında?

 

9 Haziran 1993 doğumlu olan Selin Kidil, birçok farklı platformda seslendirmeler yapmaktadır. 7 yaşından 23 yaşına kadar oyunculuk eğitimi almıştır ve lise eğitimini güzel sanatlar lisesinde tamamlamıştır.

 

Selin Kidil’in Burcu Ne?

 

9 Haziran doğumlu olduğu için İkizler burcudur.

 

Selin Kidil’in Boyu Kaç?

 

Selin Kidil’in boyu 155 cm’dir.

 

Selin Kidil’in Kilosu Kaç?

 

Ünlü youtuber 46 kg’dir.

 

Selin Kidil Nerelidir?

 

Selin Kidil’in babası Giresunludur.

 

Selin Kidil’in Ailesi

 

Selin Kidil ailenin tek kızıdır ve bir abisi vardır. Abisi yaşamına San Francisco’da devam etmektedir. Babasını 5 sene önce kaybetmiştir. Annesi ise Yugoslavya göçmenidir ve Türkiye’de yaşamaktadır.

 

Selin Kidil’in Rol Aldığı Sinema Filmi

 

Youtuber ve seslendirme sanatçısı olarak yaşantısına devam eden Selin Kidil, Sar Başa isimle sinema filminde rol almıştır.

 

Selin Kidil Ve Seslendirme

 

Asıl mesleği seslendirme sanatçısı olan Selin Kidil, MinikaGo kanalında yayınlanan “Hızlı Ayaklar” çizgi filminde “Hakan ve Elif” isimli iki karakteri seslendirmektedir.

 

Selin Kidil’in Eğitim Hayatı

 

Selin Kidil, 7 yaşından 23 yaşına kadar oyunculuk ve sanat eğitimleri almıştır. Liseyi Özel Moda Kadıköy Güzel Sanatlar Lisesi Sinema Televizyon bölümünde tamamlamıştır. Daha sonra lisenin ismi değişerek Mimar Sanatlar Güzel Sanatlar Lisesi olmuştur.

 

Lise eğitiminin tamamlanmasının ardından Müjdat Gezen Sanat Merkezi konservatuvar bölümünü kazanarak 1 yıl boyunca eğitim görmüştür.

 

İlgili Link: Şıra Nasıl Yapılır?

 

Selin Kidil Hakkında

 

Selin Kidil, farklı kişiliği ve eğlenceli yapısıyla takipçileri tarafından sevilen bir kişiliktir. İzleyenleri tarafından ünlü sanatçı Zeynep Bastık’a benzetiliyor. Aile yapısı Selin’in farklı bir kişiliğe sahip olmasında önemli bir etken olarak görülebilir. Maddi olarak rahat bir yaşam süren ünlü Youtuber, seslendirme sanatçısı olarak hayatına devam ederken kanalına video yüklemeye de devam etmektedir.

 

Selin Kidil, vücudunda dövmelere yer vermeyi seviyor. Dövmenin herhangi bir farklılık oluşturmadığını ancak dövmelerin vücudunda yer almasını sevdiğini söyleyen Selin’in 20’yi aşkın dövmesi bulunuyor.

 

Takipçilerinin Selin’e yönelttikleri dini inanç sorusuna, Agnostiğim olarak cevap veriyor. Bilinmezcilik ya da bilinemezcilik anlamı taşıyan bu inanç, Tanrı’nın varlığı hakkında iyi ya da kötü bir düşüncesinin olmadığını ve tamamen bilinmezcilik durumunun hakim olduğunu ifade eder.

 

2019 yılı kendisi için başarılı bir yıl olmuştur. Sar Başa isimli sinema filminde görev alan Selin Kidil, günümüzde çizgi film seslendirmelerinde yer almaktadır.

 

Selin Kidil’in Youtube kanalı güzellik, tavsiye ve günlük hayattaki paylaşımları üzerine kuruludur. Youtube ve İnstagram üzerindeki takipçi sayısı 200 bini aşmış durumda.

 

Seslendirme sanatçısı olarak çeşitli platformda yer alan ve aynı zamanda Youtube kanalı bulunan Selin Kidil, izleyicilerin ilgisini çeken farklı bir kişiliktir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu