Moda

Podyumlarda Tropik Esintiler

Yaz yaklaşırken herkes yaz modasını merakla takip etmek isteyecektir. Bu yaz özellikle tropikal desenler öne çıkacak modeller arasındadır. Bayanlar kadar, erkeklerin de yakından takip ettiği yaz modasında her iki cins için de farklı model tasarımları mevcuttur. Tropik coğrafyalar, herkeste yazı çağrıştırmaktadır. Bu ülkelere gitmek tatil yapmak, özellikle soğuk kış günlerini geride bırakanlar için büyük bir hayaldir.

 

İmkanı olanlar için yapılabilecek bu seyahatler, imkanı olmayan kişiler için de müzikleri ve renkleri ile yaşama dahil olmaktadır. Tropikal meyve ve içeceklerin tüketilmesi, bu bölgeyi çağrıştıracak olan renklerin ve desenlerin kullanılması gibi. Rahat ve bol kesimleri ve renkli desenleri ile yaza damgasını vuracak olan bu tropikal desenler olacaktır.

 

Tropikal Desenli Tasarımlar

 

Tropikal desenli tasarımlar denilince akla ilk gelen geniş yapraklar ve o bölgede yer alan bitki örtüsünü çağrıştıran desenler gelecektir. Palmiye ağacı görselleri, papağan desenleri, tropikal çiçekler ile bezenmiş elbise ve şortlar son derece şık ve ferah bir görünüm sunacaktır. Kadınlarda ikili takımlar, şortlar, mayo ve plaj çantalarında da bu görselleri görmek mümkündür.

 

Kadın kıyafetlerinde tişört ve bluz modellerinde bu desenler, tatillerde son derece rahat ve sıcak bir hava sunacaktır. Erkek modasında da tropikal desenli modelleri görmek mümkündür. Kapri ve şortlarda, tişörtlerde tropikal desenler tatillerde en çok tercih edilen modeller arasındadır. Gömleklerde de kullanılan bu desenler, rahat kesimleri ile de tercih edilen tasarımlar arasındadır.

 

Tropikal Desenli Kıyafetlerin Kombini

 

Tropikal desenli kıyafetleri, uygun takı ve terliklerle kombin etmek mümkündür. Yazın giyilen bu tarz desenli kıyafetlerin altında giyilen parmak arası terlikler, rahat ve şık bir hava sunacaktır. Ferah ve iç açıcı modelleri ile tropikal desenler tatillerde her zaman tercih edilen tasarımlar arasındadır.

 

Bu kıyafetlerin desenleri iri olduğu için, kısa boylu ve şişman olan kişilerin seçim yaparken biraz dikkatli davranması gerekmektedir. Daha az desenli modellere yönelmeleri yerinde olacaktır. İnce ve uzun fiziğe sahip olanlar için rahatlıkla kullanılabilecek tasarımlar arasındadır. Renk canlılığı, rahat modelleri ile tropikal esintili kıyafetler, yaz için önerilen tasarımlar arasındadır.

 

Yaz yaklaşırken herkes yaz modasını merakla takip etmek isteyecektir. Bu yaz özellikle tropikal desenler öne çıkacak modeller arasındadır. Bayanlar kadar, erkeklerin de yakından takip ettiği yaz modasında her iki cins için de farklı model tasarımları mevcuttur.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu