Moda

Pırlanta Yakut Kolyeler

Gelişen zaman içinde sürekli olarak kendini yenileyen estetik ürünler içerisinde en çok tercih edilen birkaç model mevcuttur. Bunlardan birisi pırlanta yakut kolyeler olarak bilinir. Bu ürünler içerisinde birçok çeşit mevcuttur. İsterseniz kendinize isterseniz de eşinize ya da sevgilinize hediye olarak alınabilecek bu ürünler son derece zariftirler. İçerisinde bulunan 0.56 CT pırlanta kolye oldukça şık görünümlüdür. Karat değeri yani ağırlığı 0.56 gr’dir. Bununla birlikte fiyat bakımından da oldukça ideal değerleri taşır. Oval olarak karşımıza çıkan bu modelde her kadın tarafından kullanılabilir ve oldukça iyi görünümler sunar.

 

Pırlanta Yakut Kolye Modelleri 

Pırlanta Yakut 316

Pırlanta yakut kolyeler sürekli olarak değişim göstermekte bununla birlikte fiyat farklılıkları ortaya çıkmaktadır. Yeni çıkan modeller içerisinde özellikle damla kesitli ve daha koyu renkli olanlar dikkat çeker. Bunlardan birisi 0.98CT pırlanta yakut kolyedir. Ağırlığı oldukça yüksektir. 0.82 gram ağırlığı ile boynunuza taktığınızda kolyeyi hissetme imkanına sahip olabilirsiniz. Pırlanta yakut kolyeler her ortama uyum sağlayabilecek kalitededir. Özellikle koyu renkli olanlar önemli yerlere gidilirken, açık renkli olanlar ise gündelik hayatta kullanılabilir.

 

En İyi Kolye Modelleri

Pırlanta Yakut Kolyeler 367

Pırlanta yakut kolyeler kullanımları sebebi ile oldukça önemli ürünlerdir. Gündelik hayatta her an yanımızda bulunabilecek bu ürünler sayesinde şık görünümler yakalamak mümkündür. Özellikle iyi modeller arasında yer alan belki de en iyisi olan 7.50CT pırlanta yakut kolye 8.50 gram ağırlığındadır. Kullanımları oldukça iyi ve güzel görünümler ortaya çıkarır. Özel günlerde ya da işe giderken dahi kullanacağımız bu kolyeler sayesinde estetik anlamda çok güzel görünüm ortaya çıkar.

 

Çeşitli Pırlanta Kolyeler

 

Birçok çeşit ve tür arasında yer alan 3.62 CT oranlı kolye de insanların dikkatini çekmeye devam ediyor. Karat değeri 4.58 gramda satışa sunulan ürünler dayanıklı ve uzun ömürlü olmakla birlikte sizleri yarı yolda bırakmazlar. Uzun ömürlü olan bu kolyeler aynı zamanda garantili olmasıyla avantajlı olarak görülür. Bu sayede kırılan ya da taşı düşen bu kolyelerin değişim, onarım hizmetleri sağlanacaktır. En iyi pırlanta yakut kolyeler sayesinde her daim şık ve estetik olmanız mümkün hale gelecektir. Bu sayede özellikle kadınlar gün içinde mutlu olacaklar.

 

Gelişen zaman içinde sürekli olarak kendini yenileyen estetik ürünler içerisinde en çok tercih edilen birkaç model mevcuttur.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu