Güzellik

Güzelliğinizi Arttırıcak 5 İpucu

 

Güzel olmanın son zamanlarda hız kazanmasıyla bir çok kişi tarafından yeni fikirler üretilmeye başlanmıştır. Bunların yanında eski tarifler de moda olurken yenilikçi fikirlerde ön plana çıkmıştır. Sizler için araştırdığım bu güzelliğiniz için 5 ipucu ya bakmak isteyebilirsiniz.

 

Saç Bakım Kremi

 

 

Evimize kapandığımız şu günlerde belki de en çok bakmak istemediğimiz bir ürünle yani saç bakım kremi ile karşı karşıya kalıyoruz. Banyodan çıktıktan sonra saçlarınızı fön makinede kurutmadan önce kullanılabilir. Böylelikle daha parlak ve daha canlı saçlara sahip olabilirsiniz.

 

Ruj Sürün

 

 

Rujun halk arasında bir çok spekilasyonlara yol açsa da kadınlar için vazgeçilmez ürünlerin başında gelir. Düğün, eğlence ve bir çok sosyal yerlerde kullanabileceğiniz mucizevi bir üründür. Yapay rujlardan yani merdiven altı ürünlerden kaçınmalı gerekirse kendinizde evinizde yaptığınız doğal rujları kullanabilirsiniz. Sadece sür ve kullan.

 

Zeytinyağı Canlandırır

 

 

Kim diyebilirdi ki evimizde, her yerimizde eskilerin kullandığı bir ürün bizi güzelleştirebilecek. Evet zeytinyağ da güzelleştirebilir. İçerisinde bulunan zengin aminoasitler ile doğal güzelliğimizi ön plana çıkarabilir ve daha güzel olabiliriz. Sadece dene ve kullan bak ne kadar güzel olacaksın…

 

Dans Et

 

 

Güzellik anlayışın farklı yollara ittiği zamanlar dansın gerçekten güzelleştireceğini düşünmüyorlardı. Ama araştırmalar gösterdi ki spor yapmanın, gülmenin yanında dans etmenin de cildi daha iyi güzelleştireceği bulundu. O halde durmayın dans edin.

 

Gül Ve Gerisini Bırak

 

 

Ağlamanın tersi olan gülmenin, çene kaslarımızın üzerinde önemli bir etkisi olduğu düşünülüyor. Güldükten sonra vücudumuza yayılan pozitif enerji ile güzelliğimize güzellik katabilir ayrıca zayıflayabilirmişiz. O halde ne duruyorsunuz ? Gülün ve güldürün.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu