Estetik

Estetik Gerçekten Gerekli Mi

Son zamanlarda popüler hala gelen estetik, sanatsal yaratıcılığın, sanatta ve yaşamda güzel ve güzellik denen kavramın bilimi, güzeli araştıran bilim dalıdır. Özellikle güzellik alanında son derece kullanılmıştır. Bunların yanında hande yener, demet akalın gibi ünlü isimlerde tercih etmiştir. Sizin için estetik hakkında bilinmesi gerekenler ve gerçekten gerekli onu araştıracağız.

 

Estetik İçin Kendini Yıpratmış Hanım Ablamız

 

 

 

Estetiğin en can alıcı noktası da durmak bilmeyen güzelleşme isteğidir. Kendisini güzel buluyor olsa bile bize on üzerinde bir. Anlaşılan kendisi bir kaplana benzemek istemiş. Baksanıza adeta yüzü yırtıcı bir kediye benziyor. Siz en çok hangi vahşi hayvan türüne benzettiniz. Yorumlarda belirtin…

 

Gözleri Fal Taşı Gibi Galiba Bu Demek

 

 

Görünen köy klavuz istemezmiş. Sanırım kılavuz da bu hanım ablamız gibi oluyor. Şunu düşünmek içten bile değil, acaba gözlerine mi estetik yaptırdı yoksa göz kapaklarına mı… Yorumu size bırakıyorum.

 

Birden Karşınıza Çıksa Ne Yaparsınız ?

 

 

Demek ki bazılarında güzellik anlayışı biraz farklı. Şahsen ben bir anda görsem korkardım. Güzellikte bu olmaması gerekiyor. Siz ne düşünüyorsunuz ?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu